Jak Beenode funguje

Beenode je malé designové Bluetooth zařízení propojené s mobilní aplikací, pomocí které najdete osobní věciBeenode bluetooth hledač klíčů

Toto malé zařízení komunikuje prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy, která spotřebuje přibližně 50x méně energie než klasické Bluetooth.

Díky tomu má baterie CR2032 v zařízení Beenode dlouhou životnost. Navíc váš mobilní telefon nebude trpět tak rychlým vybíjením baterie jako u běžného Bluetooth. Kromě toho je i samotná výměna baterie velmi snadná

Beenode v exteriéru komunikuje napřímo s mobilním telefonem do 50 metrů. V interiéru je dosah závislý na konstrukčním řešení zdí. Z tohoto důvodu se dosah úměrně snižuje.

KOUPIT

Video, jak Beenode fungujeKlíče od bytu, klíče od auta, klíče od chaty, peněženka, automobil, motocykl, jízdní kolo, kufr, kabelka, batoh, deštník, lyže ...

Najděte věc

Najděte věc

Prozvoňte si hledanou věc přes aplikaci Beenode a najděte ji po zvuku.

Zobrazte si místo

Zobrazte si na mapě poslední známou polohu hledané věci.

Zobrazte si místo

Najděte telefon

Najděte telefon

Prozvoňte si pomocí Beenode hledaný telefon a najděte jej podle zvuku.

Pořizujte selfie

Stisknutím tlačítka na zařízení ovládáte na dálku fotoaparát svého mobilu.

Pořizujte selfie

Požádejte komunitu

Požádejte komunitu

Ztratili jste věc?
Požádejte komunitu Beenode o pomoc s jejím nalezením.

Co je komunita Beenode

Beenode aplikace

Beenode je první česká aplikace na hledání ztracených věcí. Má snadné ovládání a nevyžaduje registraci uživatele. Navíc je zcela zdarma.

Prostřednictvím mobilní aplikace jste ve spojení s Beenode hledačem věcí až do vzdálenosti 50 metrů. Přes aplikaci si tak buď můžete prozvonit hledanou věc, nebo naopak přes tlačítko na zařízení prozvonit svůj mobilní telefon či pořídit selfie.

Pokud se vzdálíte z dosahu své "obeenodované" věci, jednoduše si na mapě zobrazíte poslední známou polohu a čas, kdy jste měli věc ještě u sebe.

Aplikace vám kromě toho umožňuje zapnout si zvukové upozornění, pokud jste mimo dosah věci déle jak 2 minuty.

Android aplikace na Google Play iOS aplikace na AppStoreDesignové samolepky na Beenode

Krásné designové samolepky pro Váš Beenode

Kupte si Beenode s osobitým stylem! Můžete si vybrat samolepku s připraveným designem nebo si vytvořit vlastní originál! Nalepte si na Beenode fotografii vaší rodiny, miminka, psa, kočky, oblíbené značky auta či fotky z dovolené. Je to jen na vás! Kreativitě se meze nekladou.

Objednat vlastní samolepku