Zapomenutá kabelka v kavárně

Ukázka Beenode aplikace

Co když někde necháte kabelku?

Riziko odcizení kabelky a tudíž i peněženky, dokladů, ztráta cenných věcí v kabelce, ztráta oblíbeného parfému a kosmetiky, riziko zneužití osobních věcí

Příběh zákazníka:
Na své věci jsem vždy velmi opatrná, ale stalo se. Zapomněla jsem kabelku v kavárně. S kamarádkami jsme se sešly na kafíčko v naší oblíbené kavárně. Při odchodu mi zazvonil telefon a jak jsem se soustředila na hovor, nechala jsem kabelku na židli. Ani kamarádky si toho nevšimly. Kdybych nepoužívala aplikaci Beenode, nevím, jak by to dopadlo. Mobil mne naštěstí po chvíli upozornil, že nemám kabelku v dosahu, tak jsem se pro ni urychleně vrátila.


Simona Valentová, LiberecJak postupovat v případě ztráty kabelky?

Nepanikařit :-) Zapněte si aplikaci Beenode a zobrazte si mapu, na které se vám ukáže poslední místo a čas, kde jste byla s kabelkou ve spojení. V nastavení aplikace máte také možnost zapnout si upozornění, které se spustí, pokud nejste v dosahu kabelky více jak 2 minuty. Podle mapy se vraťte na dané místo a jakmile bude kabelka opět ve vašem dosahu, aplikace vás na to upozorní. Poté přes aplikaci zapněte na Beenode alarm a podle něj kabelku již lehce najdete.Stalo se vám někdy něco podobného?

Najít ztracenou věc s Beenode je tak snadné

Beenode je malé designové Bluetooth zařízení propojené s aplikací, pomocí které najdete vaše osobní věci.