Schovaná peněženka a nervózní revizor

Ukázka Beenode aplikace

Co když nemůžete najít peněženku?

Ztráta dokladů a riziko jejich zneužití, ztráta hotovosti, neoprávněné použití platebních karet, složité vyřizování nových dokladů

Příběh zákazníka:
Občas vážně nevím, co mě po ránu tak zdržuje. Zase jsem z bytu vybíhal na poslední chvíli a do toho mi zvonil telefon. Jen jsem automaticky sáhl po klíčích a peněžence u dveří a letěl na schůzku. Zpocený a s mobilem u ucha dosedám v tramvaji na volné místo, když mi mává plackou před obličejem revizor. Jen protočím oči. Zrovna kontrola se mi vůbec nehodí, ještě navíc když stejně za chvíli vystupuju. Sáhnu pro peněženku s Lítačkou do náprsní kapsy, ale nic nenahmatám. Prohmatám ostatní kapsy u bundy a raději ukončuji hovor. Jsem přesvědčený, že jsem si peněženku bral. Nade mnou se jen jízlivě ozve: „Tak pán si konečně dotelefonoval a teď mi ještě začne tvrdit, že si zapomněl peněženku i s doklady, co?“ Na to jsem ani nereagoval. Hlavou se mi prolétla vidina ztraceného času s revizorem a policií. Zkusil jsem ještě tašku na notebook, kam si peněženku občas dávám. Ale taky tam nebyla. V tu chvíli mi docvaklo, že mám v peněžence Beenode, tak se aspoň podívám do aplikace, jestli jsem si ji vážně bral. Revizor do mě rýpe dál, zda si jdu rovnou zavolat policii, ať to máme rychleji z krku. No, myslel jsem si své. Otevřel jsem si aplikaci a ta mi hlásila, že jsem s peněženkou v kontaktu. Tak jsem si peněženku prozvonil. Pípání se ozývalo z tašky na notebook. Vůbec mě nenapadlo se podívat do kapsy ke klíčům, kde ve finále byla. Revizor si mohl zkontrolovat Lítačku a já vystoupit na mojí zastávce.


Martin Krajčír, PrahaJak postupovat v případě hledání peněženky?

Nepanikařit :-) Zapněte si aplikaci Beenode, kde zjistíte, zdali máte peněženku někde ve vašem dosahu. Pokud ano, můžete si Beenode v peněžence prozvonit a snadno jej najít podle zvuku. Pokud ne, zobrazte si mapu, na které se vám ukáže poslední místo a čas, kde jste byli s peněženkou ve spojení. Případně můžete Beenode označit jako ztracený a komunita Beenode vám je pomůže najít zpět. Najít peněženku tak nikdy nebylo snadnější.Stalo se vám někdy něco podobného?

Najít ztracenou věc s Beenode je tak snadné

Beenode je malé designové Bluetooth zařízení propojené s aplikací, pomocí které najdete vaše osobní věci.