Zapomenutý diář na lavičce

Ukázka Beenode aplikace

Co když někde zapomenete diář?

Riziko odcizení diáře, ztráta důležitých termínů (např. schůzek, narozenin), riziko zneužití osobních údajů v něm uvedených, ztráta kontaktů a vizitek

Příběh zákazníka:
Svým způsobem jsem staromil. Mobil s tlačítky mi byl dětmi vyměněn za „modernější“ teprve před půl rokem. Ač by byl pro mou pracovní pozici jednoznačně praktičtější elektronický kalendář, nejsem s to, opustit svůj kožený diář s papírovými stránkami. Mám tam vše, harmonogram celého dne, schůzky, týdenní úkoly a samozřejmě narozeniny a nejrůznější akce. Nedám bez něj ani ránu. Jednou, při přebíhání mezi schůzkami, jsem neodolala jarnímu slunku a rozhodla se vypít si kávu na lavičce v parku a chvíli si odpočinout. Během této krátké přestávky mi volal klient, který si potřeboval domluvit jednání na další týden. Našli jsme vhodný termín a já pak neprozřetelně odložila diář vedle sebe na lavičku a konečně si zamíchala kávu. U toho jsem koukla na hodinky a zjistila, že za chvíli mám být už zase někde úplně jinde. Vyběhla jsem jak splašená, nesnáším pozdní příchody. A tady mě zase jednou zachránily děti, potažmo Beenode, který mi syn prozíravě nalepil na diář. Ještě jsem nebyla ani na kraji parku, když mi začala pípat mobilní aplikace, že je diář z mého dosahu. Běžela jsem zpět, naštěstí ležel tam, kde jsem ho zapomněla.


Monika Svobodová, TřebíčJak postupovat v případě ztráty diáře?

Nepanikařit :-) Pokud nemáte zapnutou funkci – mimo dosah (2 minuty), do budoucna si ji raději určitě zapněte. Spusťte aplikaci Beenode a zobrazte si mapu, na které se vám ukáže poslední místo a čas, kde jste byli s diářem v kontaktu. Podle mapy se vraťte na dané místo. Jakmile bude diář opět v dosahu, aplikace vás upozorní. Poté stačí přes aplikaci vyvolat na Beenode alarm, podle kterého diář již velmi snadno najdete.Stalo se vám někdy něco podobného?

Najít ztracenou věc s Beenode je tak snadné

Beenode je malé designové Bluetooth zařízení propojené s aplikací, pomocí které najdete vaše osobní věci.