Zapůjčené nářadí

Ukázka Beenode aplikace

Co když ztratíte nářadí?

Ztráta času při jeho hledání a řešení, kdo si ho vypůjčil a kde ho nechal. V případě krádeže zloději zdlouhavé řešení s policií a pojišťovnou

Příběh zákazníka:
Dělám na stavbě. Nářadí, se kterým pracuji, bývá dost drahé. Často se ceny pohybují v řádech desítek tisíc. Třeba vrtačky. S nějakou pro běžné domácnosti bych toho moc neudělal. Zároveň je mezi námi zvykem si vypomáhat a nářadí si půjčovat. Já mám něco, parťák má něco a vycházíme si vstříc. Prostě nekupujeme nářadí dvakrát. Taky když z kluků někdo něco nemá, čekat, až pro to sjede a dodělá svůj kus práce, je šílená ztráta času. Takže si to radši půjčíme. Jenže když na stavbě někomu něco půjčím, málokdy se to vrátí zpátky na místo a já v tom shonu taky zapomenu, kdo si to bral. Je to dost únavný pak obíhat kluky a zjišťovat, kdo a kde to měl naposledy. Tak jsem to vyřešil Beenode. Na každý dražší kus nářadí jsem si přidělal jeden. Klukům na stavbě jsem nařídil povinně si stáhnout aplikaci Beenode. Když mi teď zase někdo něco nevrátí, nahlásím si to jako ztracené a jdu najisto. Neběhám zbytečně po stavbě, v klidu dodělám, co jde a počkám si na polohu vercajku. A o tom, že by mi to někdo ze stavby v noci ukradl, ani nemluvím. Na to je to taky dobrý. Kluci to nejdřív brali jako vtip a teď už si dva Beenode taky koupili.


Josef Pokorný, RosiceJak postupovat v případě ztráty nářadí?

Nepanikařit :-) Zapněte si aplikaci Beenode a zkontrolujte, kde jste byli s nářadím naposledy v kontaktu, zdali náhodou nemůže být pouze na jiném místě, než si myslíte. Pokud tam skutečně není, nahlaste prostřednictvím aplikace ztrátu nářadí. Jakmile bude někdo z komunity Beenode v blízkosti hledaného nářadí, přijde vám informace o jeho aktuální poloze. Na mapě si poté zobrazte místo, kde bylo naposledy členem komunity potkáno. Stačí si jej tam pak vyzvednout.Stalo se vám někdy něco podobného?

Najít ztracenou věc s Beenode je tak snadné

Beenode je malé designové Bluetooth zařízení propojené s aplikací, pomocí které najdete vaše osobní věci.