Ztracená peněženka v baru

Ukázka Beenode aplikace

Co když ztratíte peněženku?

Ztráta dokladů a riziko jejich zneužití, ztráta hotovosti, neoprávněné použití platebních karet, složité vyřizování nových dokladů

Příběh zákazníka:
Při návštěvě baru jsme se s přáteli natolik bavili, že jsem při odchodu zapomněl na stole svoji peněženku. Ztracené doklady jsou pro mne doslova noční můrou. Představa kolečka po úřadech za doprovodu kyselých výrazů úřednic mne vytrhává ze sna. U vchodu mi ale začal vibrovat mobil, že peněženka je mimo dosah. Ihned jsem se pro ni vrátil a našel ji mezi sklenicemi na stole. Nebýt Beenode, tak možná ještě dnes běhám po úřadech a vyplňuji stohy formulářů se žádostí o nové doklady a jsem minimálně o 5000 Kč lehčí. A to je rozhodně lepší utratit třeba s přáteli.


Filip Svoboda, Český BrodJak postupovat v případě ztráty peněženky?

Nepanikařit :-) Zapněte si aplikaci Beenode a zobrazte si mapu, na které se vám ukáže poslední místo a čas, kde jste byli s peněženkou ve spojení. V nastavení aplikace máte také možnost si zapnout upozornění, které se spustí, pokud nejste v dosahu peněženky více jak 2 minuty. Podle mapy se vraťte na dané místo a jakmile bude peněženka opět ve vašem dosahu, aplikace vás na to upozorní. Poté stačí přes aplikaci vyvolat na Beenode alarm a podle něj peněženku již velmi snadno najdete. Najít peněženku tak nikdy nebylo snadnější.Stalo se vám někdy něco podobného?

Najít ztracenou věc s Beenode je tak snadné

Beenode je malé designové Bluetooth zařízení propojené s aplikací, pomocí které najdete vaše osobní věci.