Ztracené klíče od auta

Ukázka Beenode aplikace

Co když ztratíte klíče od auta?

Vysoké riziko odcizení vozu, nemožnost auto použít, drahé pořízení nových klíčů

Příběh zákazníka:
S manželkou často jezdíme venčit naše psy do jednoho parku, aby se tam pořádně proběhli. Jednou, když se takto po pořádné procházce vracíme zpět k autu, s hrůzou zjišťuji, že od něj nemám klíče. Zachvacuje mne panika. Prohledávám všechny kapsy. Nic. V tu chvíli byste měli vidět pohled mé ženy. Naštěstí mi dochází, že mám přece na klíčích Beenode.

S úlevou jsem se podíval do aplikace Beenode a hned viděl, že klíče jsem ztratil u rybníka. Vrátili jsme se po našich stopách zpět. Jakmile byly klíče na dosah, aplikace mne ihned upozornila. Zapnul jsem přes aplikaci alarm a klíče se po chvíli samy ozvaly. Poté už bylo snadné je najít, a to i přes vcelku vysokou trávu.


Petr Kučera, KladnoJak postupovat v případě ztráty klíčů od auta?

Nepanikařit :-) Zapněte si aplikaci Beenode a zobrazte si mapu, na které se vám ukáže poslední místo a čas, kde jste byli s klíči ve spojení. Podle mapy se vraťte na dané místo. Jakmile budou klíče opět v dosahu, aplikace vás upozorní. Poté stačí přes aplikaci vyvolat na Beenode alarm, podle kterého klíče již velmi snadno najdete. Ve tmě vám navíc pomůže červené blikající LED světélko na Beenode. Najít klíče tak nikdy nebylo snadnější.Stalo se vám někdy něco podobného?

Najít ztracenou věc s Beenode je tak snadné

Beenode je malé designové Bluetooth zařízení propojené s aplikací, pomocí které najdete vaše osobní věci.